Hakkımızda

2020 yılında MOTOMORE adı ile kurulup yolumuza devam etmekteyiz. Gaziantep'te Kuba, Rks, Benelli bayiliklerimiz ile kalite standartları, yetkin çalışanları, müşteri odaklılığı, sorumluluklarının bilincinde bir firma olarak sektörde öncü bir firma olmanın gurunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıllardan bugüne Premium Motosiklet olarak müşteri odaklı çalışmaları ve bağımsız müşteri ilişkileri departmanı ile sektöre rol modeli olmaktadır.

Şirketimiz bugün Türkiye’deki yoğun rekabete dayalı olan motosiklet sektöründe satış ve satış sonrası hizmetlerinde ki pazarlama ve stratejileri ile en iyi marka değerini yaratmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketimizde sürdürmekte olduğumuz Müşteri odaklı satış ve satış sonrası hizmetlerimizde elde etmiş olduğumuz başarılarımızla ün kazanmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak tüm motosiklet kullanıcılarına veya motosiklet kullanıcısı olmak isteyenlere ileri düzey, son teknoloji araçlar sağlamak ve sektörün ilerlemesi için sürekli çalışmalara özen göstermek ve katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Motosiklet satış bayisi olmanın verdiği sorumluluğu yerine getirmek ve sektördeki konumumuzu koruyarak her geçen gün daha da ileriye götürmek.

x
Hemen Motosikletini Bul

Hemen Motosikletini Bul

Bilgileri Doldur Hemen Motosikletini Bul

Trendyol ve n11 üzerinden ürünlerimizi satın alabilirsiniz.
web tasarım | Web Tasarım & Seo